Anželika Laužikienė, Rimvydas Laužikas, Tadas Žižiūnas
Erelio vaikai. Radvilų giminės pėdsakais

Knygos pavadinimui pasirinkome eilutę iš vieno didžiausių XVI a. pab.–XVII a. pr. Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės intelektualų – Saliamono Risinskio „Panegirikos Radvilų ereliui“. Kalbėdami apie Radvilas Lietuvos istorijoje sunkiai rasime erdvę, kurioje ši giminė nebūtų palikusi ryškių savo pėdsakų: karalienė Barbora – politikoje, kardinolas Jurgis Radvila – religiniame gyvenime, Nesvyžiaus Dievo Kūno bažnyčia – architektūroje, Ulos mūšis – karyboje, Brastos Biblija – raštijoje, „eksperimentinis“ Kėdainių miestas – ekonomikoje, sterkas à la Radziwill – gastronomijoje... Šiuo metu, kai rašau šias eilutes, kaimyninės Lenkijos sveikatos ministru yra gydytojas, medicinos daktaras Konstanty Radziwiłłas, o jo brolis Maciejus – žinomas Lenkijoje verslininkas ir geras lietuvių draugas.

Ši knyga – nedidelis komunikacinis indėlis „Radvilų darbotvarkėje“. Keičiasi laikai, keičiasi auditorijos, randasi naujų technologinių galimybių. Tai sudaro sąlygas kurti kitokius komunikacinius produktus. Jūsų rankose – vienas iš jų. Tikimės, kad patirsite malonių istorinių akimirkų kartu su Radvilomis.

Kartu su knyga įsigyjate ir išmaniąją programėlę „Atrask Radvilas!“. Ją įsidiegę į savo išmanųjį telefoną arba planšetinį kompiuterį ir nukreipę į knygoje pažymėtas vietas, pateksite į papildytosios realybės pasaulį – galėsite peržiūrėti ir išgirsti knygą papildančią medžiagą (trimačius įvairių rekonstrukcijų modelius, vaizdo ir garso pasakojimus ir kt.).

Konsultantai: prof. dr. (HP) Albinas Kuncevičius ir Rimantas Žirgulis
Kalbos redaktorė Giedrė Petreikienė
Dailininkė Silva Jankauskaitė

Papildytosios realybės programėlė:
Programuotojas Tadas Žižiūnas
Trimačių objektų rekonstrukcijos Tado Žižiūno
Įgarsinimas Tomo Petreikio
Konsultantas Arūnas Gudinavičius

Projektas iš dalies finansuojamas Lietuvos kultūros tarybos ir Lietuvos Respublikos kultūros ministerijos.

Erelio vaikai su pvz1

Spausdinta versija su išmaniaja programėle Android operacinėms sistemoms:
Leidykla: Akademinė leidyba

ISBN 978-9955-33-705-8
Lietuvių kalba
Kietas viršelis
Leidimo metai: 2017
Puslapių skaičius: 112
Aukštis 24,0 cm, plotis 16,0 cm, storis 1,2 cm.
Svoris 350 g.

Elektroninė knyga (EPUB formatu):
Leidykla: Akademinė leidyba
Formatas: EPUB
ISBN 978-9955-33-713-3
Leidimo metai: 2017
 
Įsigyti elektroninę knygą galite čia.
 

Programėlę Android operacinėms sistemoms galima atsisiųsti čia: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.PaveldoKomunikacija.AtraskRadvilas

Erelio vaikai su pvz2